SWAROVSKI

Czeski jubiler, Daniel Swarovski, zainspirowany ideą udostępnienia kryształu większej liczbie osób, opatentował elektryczną maszynę tnącą, która cięła kryształ dokładniej niż ręcznie. W 1895 r. założył firmę Swarovski w małym miasteczku Wattens, wysoko w austriackich Alpach, ponieważ potencjał energetyczny oferowany przez pobliskie rzeki uczynił z niej idealne miejsce docelowe dla pierwszego zakładu produkcyjnego firmy.

Wizją Daniela Swarovskiego było wykorzystanie kryształu do stworzenia „diamentu dla wszystkich”, a jego pionierski duch i innowacje w dziedzinie cięcia szkła pomogły firmie kontynuować misję do dziś.

Swarovski dostarcza różnorodne portfolio niezrównanej jakości, rzemiosła i kreatywności: projektuje, produkuje i sprzedaje wysokiej jakości kryształy, oryginalne kamienie szlachetne, jak również produkty gotowe, takie jak biżuteria, akcesoria i oświetlenie. Firma jest obecnie prowadzona przez piąte pokolenie członków rodziny i ma globalny zasięg.

Ikoniczna, mistrzowsko wykonana i z odrobiną przepychu kolekcja okularów Swarovskiego stawia kryształ w centrum wszystkich swoich projektów. Niepowtarzalny styl marki łączy się z wysokiej jakości rzemiosłem i unikalnymi kryształowymi zdobieniami na współczesnych kształtach opraw, które wspaniale odbijają światło każdym ruchem w najbardziej niesamowity sposób, przyciągając wzrok i sprawiając, że każda kobieta lśni. Kolekcja okularów Swarovskiego została zaprojektowana, aby ozdobić twarz, dodając jej jednocześnie pewnej elegancji i blasku. Wyjątkowy design i wysokiej jakości materiały tworzą wyrazisty wygląd, który wyraża indywidualność kobiet, które je noszą.

Okulary Swarovskiego są przeznaczone dla kobiet, które żyją chwilą, nie boją się odważnych projektów oraz emanują wyrafinowanym stylem w najbardziej błyskotliwy sposób.

Okulary marki Swarovski