TIMBERLAND

Timberland jest światowym liderem w dziedzinie projektowania i produkcji obuwia, odzieży i akcesoriów dla osób uprawiających sport na świeżym powietrzu. Marka znana jest z oryginalnego, żółtego buta wprowadzonego na rynek w 1973 roku. Produkty Timberland są sprzedawane na całym świecie w wiodących domach towarowych i sklepach specjalistycznych, jak również w należących do firmy punktach sprzedaży detalicznej i online.

Oprawy okularowe Timberland i okulary przeciwsłoneczne ucieleśniają wartości kultowej marki lifestyle i celebrują jej dziedzictwo: zaprojektowane dla aktywnego trybu życia z wykorzystaniem lekkich materiałów z efektami gumowymi i kolorowymi pops. Kolekcje optyczne i przeciwsłoneczne Timberland są klasyczne i męskie, z subtelnymi logotypami i atrakcyjnymi kształtami. Większość stylów jest dostępna w więcej niż jednym rozmiarze, aby dotrzeć do zróżnicowanego odbiorcy marki.

Okulary Timberland są uważane za idealny dodatek dla tych, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu, każdego dnia zmagając się z pragnieniem przeżycia przygody w mieście lub poza nim.

Okular marki Timberland
Okular marki Timberland