Okulary fotochromowe

Utarło się, iż okulary fotochromowe, fotochromatyczne, samościemniające się są nieatrakcyjne, niemodne, ciemne nawet w domu, że ich czas przeminął. Nic bardziej mylnego! Okularowe soczewki Transitions dostosowują się do zmieniającego się oświetlenia. Reagując na światło w Twoim otoczeniu, szkła zaciemniają się, gdy wychodzisz na zewnątrz, i stają się przejrzyste, gdy przebywasz w pomieszczeniach.

Zapoznaj się z inteligentnymi okularami Transitions 8 generacji!

Okulary fotochromowe Transitions

Zdrowie

Szkła TransitionsTM blokują w 100% szkodliwe promieniowanie UVA i UVB, zarówno gdy są przejrzyste, jak i zabarwione. Zaprojektowano je tak, aby chroniąc wzrok gwarantowały naturalne widzenie, łącznie z niezakłóconą percepcją barw otaczającego świata. Redukując rażące i jaskrawe światło na zewnątrz, szkła te pomagają zminimalizować zmęczenie oczu. Szkła TransitionsTM zapewniają ochronę UV 400. Są odpowiednie także dla osób pracujących z urządzeniami cyfrowymi i monitorami, ponieważ skutecznie chronią przed światłem niebieskofioletowym. Soczewki Transitions® Signature™ blokują co najmniej 20% szkodliwego światła niebieskiego w pomieszczeniach, to 2 razy więcej niż standardowe, bezbarwne soczewki, a także blokują ponad 85% szkodliwego światła niebieskiego na zewnątrz.

Kolor

Jedyne szkła fotochromowe, które w stanie całkowitego rozjaśnienia są niemal tak przezroczyste jak szkła bezbarwne, a w stanie całkowitej aktywacji ciemne jak szkła przeciwsłoneczne. Szkła TransitionsTM gwarantują pełną ochronę przed rażącym światłem w każdej temperaturze użytkowania. Mogą być z powodzeniem stosowane jako szkła całorocznego i codziennego użytku.