Okulary marki Etnia Barcelona

ETNIA BARCELONA

W 2001 roku 23-letni David Pellicer tworzy markę Etnia Barcelona, której historia sięga daleko wstecz. Twórca marki projektuje swoją pierwszą kolekcję opraw okularowych w różnych wersjach kolorystycznych. Kolekcja była novum na rynku optycznym, na którym dotychczas dominowały oprawy w odcieniach brązu i czerni. Z pomocą zespołu profesjonalistów i artystów wykreowano ponad 500 różnych kolorów tworzących gamę kolorystyczną opraw Etnia Barcelona. Okulary Etnia stały się najbardziej kolorową marką na międzynarodowym rynku optycznym.

Etnia Barcelona jest nie tylko ekspertem od kolorów, ale także tworzy własną historię poprzez współpracę z twórcami ze świata sztuki i fotografii oraz wykonuje oprawy okularowe z materiałów najwyższej jakości. Soczewki produkowane są przy użyciu czystego kryształu mineralnego, który gwarantuje najlepsze wrażenia kolorystyczne i lepszy obraz bez zadrapań.

Oprawy Etnia Barcelona wzorowane są na modzie, trendach ulicznych, sztuce, co powoduje, że cechuje je zrównoważona, klasyczna elegancja dla każdego rodzaju odbiorców.